2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Mazowieckie
  6. Farmacja - Konstancin-Jeziorna
Dodane 15 kwietnia 2024

Magister Farmacji Konstancin-Jeziorna

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

MAGISTER FARMACJI

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Opis stanowiska:

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC,
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,
  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Wymagania:

  • wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu – warunek konieczny,
  • wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta,
  • mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Tanie Apteki Rodzinne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Chełmska 6/8 lok 64, 00-725 Warszawa

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 669860359