2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Mazowieckie
  6. Farmacja - Warszawa
  7. Farmacja - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Magister Farmacji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Lekoteka to zespół profesjonalistów - farmaceutów z pasją, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Nasi farmaceuci są otwarci na Pacjenta i wykazują troskę o jego zdrowie.

Jako pracodawca stawiamy na indywidualne podejście do każdego pracownika, budowanie w zespole przyjaznej atmosfery opartej na zaufaniu.

Naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Pacjentów,

  • doradztwo w obszarze produktów farmaceutycznych,

  • prawidłowe przyjmowanie oraz realizacja recept,

  • wykonywanie leków recepturowych,

  • monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w aptece,

  • zamawianie produktów i przyjmowanie dostaw,

  • dbałość o wygląd i estetykę Apteki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie farmaceutyczne, aktualne prawo do wykonywania zawodu,

  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczną formę współpracy - umowę o pracę lub B2B

  • pracę na cały etat

  • możliwość dodatkowych dyżurów

  • pracę w zespole Profesjonalistów i przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji poprzez szkolenia produktowe, sprzedażowe

  • pracę w jednej z naszych Aptek

Zachęcamy również do aplikowania tegorocznych absolwentów studiów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie pracując w aptece ogólnodostępnej.

Bardzo dogodne lokalizacje, blisko przystanków tramwajowych, autobusowych i metra.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911135197