Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 07 sierpnia 2022

Magazynier z UDT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

IQ Metal sp. z o.o. z branży metalowej świadcząca zintegrowane usługi w zakresie obróbki metalu zatrudni:

Magazynier z uprawnieniami UDT

Obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Przyjmowanie towaru i wprowadzanie go do ewidencji systemu ERP
  • Kompletowanie i dostarczanie towaru do odpowiednich działów w obrębie hali produkcyjnej
  • Przygotowanie towaru do wysyłki według standardów firmy
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

Oczekiwania:

  •  Aktualne uprawnienia na wózek widłowy (UDT)
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (bez pory nocnej)
  • Komunikatywności i umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane będą:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży stalowej lub tzw. technicznej

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na długi okres czasu
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym parku maszynowym
  • Przygotowanie i wprowadzenie do samodzielnej pracy
  • Kursy, szkolenia podwyższające kwalifikacje
  • Darmowe napoje oraz owocowe czwartki
  • Premie świąteczne, premie kaizen za pomysły usprawniające pracę,
  • Dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport, dofinansowanie do pakietu sportowego
  • cykliczne imprezy firmowe z upominkami, dobrym jedzeniem, atrakcjami,

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie aplikacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 710943427