2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Posądza
Dodane 13 czerwca 2024

magazynier - wózkowy

Lokalizacja

Posądza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Posądza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności z dokumentacją

·         składowanie towaru według ustalonych zasad

·         prawidłowy obrót towaru w magazynie zgodnie z dokumentacją wewnętrzną

·         weryfikacja stanów magazynowych

·         kompletacja surowców zgodnie z dokumentacją wewnętrzną

·         przekazywanie skompletowanych surowców do odpowiednich działów produkcji

·         przeprowadzanie inwentaryzacji

·         dbanie o porządek, powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP

·         bieżące prace magazynowe

·         odbiór materiałów samochodem dostawczym na terenie Krakowa i okolic

WYMAGANIA:

 ·         punktualność

·         uczciwość i rzetelność

·         dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

·         umiejętność pracy w zespole zgodnie z obowiązującymi standardami

·         aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wyrobienia

·         mile widziane - uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

·         mile widziane – doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

OFERUJEMY:

 ·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

·         możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

·         niezbędne narzędzia pracy

·         pracę w doświadczonym zespole

·         możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

·         możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Lokalizacja

Posądza,

Małopolskie

Małopolskie, Posądza
ID: 874532155