2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Bielsko-Biała
Dodane 11 czerwca 2024

Magazynier/Wózkowy

Wynagrodzenie

66 - 67 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Pracownik magazynu

Ewl International dla swojego Klienta, magazynu z rusztowaniami, poszukuje Kandydatów na stanowisko pracownika magazynowego

Lokalizacja: Ebenweiler, Niemcy

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą

  • Stawka 15.50 euro brutto/h + dodatek urlopowy za pośrednictwem SOKA

  • Praca od poniedziałku do soboty (8-10h/dzień)

  • Zmiany poranne oraz popołudniowe

  • Średnio 200 godzin w miesiącu

  • Bezpłatna przerwa 45 minut w ciągu zmiany

  • Zakwaterowanie: w pieszej odległości od miejsca pracy (300 m), pokoje jednoosobowe,    koszt 7 euro/dzień

  • Odzież robocza

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek pojazdów przyjeżdżających i wyjeżdżających z budowy przy użyciu wózka widłowego

  • Zabezpieczanie ładunku za pomocą pasów

  • Sortowanie i magazynowanie rusztowań (ręcznie oraz za pomocą wózka widłowego)

Wymagania:

  • Podstawy języka angielskiego albo niemieckiego

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (jeśli posiadasz doświadczenie, uprawnienia nie są wymagane)

  • Mile widziane aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mając aktualne uprawnienia - nie musisz mieć doświadczenia)

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 919894297