2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Strzelce Opolskie
Rekrutacja
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier (warsztat samochodowy)

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku:

Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe.

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Prowadzenie ewidencji w systemie

  • Kontrolowanie stanów magazynowych poszczególnych części

  • Dbanie o porządek na magazynie

  • Stała współpraca z działem zakupów i warsztatem samochodowym

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

  • Znajomości zagadnień związanych z mechaniką i eksploatacją pojazdów oraz zasad gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Program poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

Wyślij CV przez formularz OLX!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 900757719