2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podlaskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Białystok
  6. E-commerce (handel internetowy) - Dojlidy
Dodane 14 kwietnia 2024

Magazynier w sklepie internetowym z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

4 242 - 5 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Polski Zielarz sp. z o.o. - właściciel marek Polski Zielarz oraz Slavic Labs poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Magazynier w sklepie internetowym. Nasza firma gwarantuje przyjazne środowisko pracy, oraz szereg udogodnień mających na celu zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa wszystkim pracownikom.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw i kontrola stanu produktów.

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi.

  • Pakowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki.

  • Utrzymanie porządku na magazynie.

  • Dbanie o poprawne etykietowanie produktów do sprzedaży.

Wymagania:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności.

  • Dokładność i sumienność w pracy.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy.

  • Dodatkową opiekę medyczną w programie Medicover.

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i książeczka sanepidowska, jednak nie są wymagane.

Polski Zielarz jest pracodawcą równych szans i zdecydowanie zachęca do aplikowania osoby z różnym stopniem niepełnosprawności.

Jak aplikować? Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV poprzez portal OLX.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 905329747