2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier w hotelu

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do  Hotelu w Centrum Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                    Magazynier

Twój zakres obowiązków:

·         Przygotowywanie zamówień dla działu gastronomii i kuchni.

·         Przyjmowanie towarów i ich weryfikacja z zamówieniami.

·         Wprowadzanie przyjętych towarów do systemu magazynowego.

·         Dbanie o prawidłowy stan magazynu.

·         Udział w inwentaryzacji.

·         Sprawowanie nadzoru nad czystością w magazynie.

·         Rozmieszczenie towaru na magazynie zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy.

·          Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

·         Dbałość o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa (systemu HACCP, zasad GMP/ GHP oraz BHP).

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lata.

·         Znajomość zasad i procedur dotyczących magazynowania.

·         Umiejętność obsługi komputera.

·         Sumienność w sprawach związanych z dokumentacją magazynową

Oferujemy:

·         interesującą, rozwojową pracę w międzynarodowej sieci hotelowej.

·         możliwość wdrażania własnych pomysłów.

·         atrakcyjne wynagrodzenie.

·         dobre warunki pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody FIRMIE SMOLNA 40     na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych,

w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914095901