2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowskie Góry
Iwona
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier Tarnowskie Góry

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Zamet Budowa Maszyn S.A. jest wiodącym w kraju producentem maszyn i urządzeń dla hutnictwa oraz przetwórstwa metali, zarówno przemysłu metali żelaznych, jak i nieżelaznych.

Zamet Budowa Maszyn S.A. jest częścią notowanej na warszawskiej GPW, Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą: Zamet S.A. (spółka dominująca, centrum usług wspólnych dla spółek produkcyjnych) oraz spółki produkcyjne: Zamet Industry oraz Zamet Budowa Maszyn. Aktualnie prowadzimy postępowanie rekrutacyjne na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Zamet Budowa Maszyn S.A. – Tarnowskie Góry

Zadania i  obowiązki :

 ·         obsługa magazynu wewnętrznego,

·         obsługa wózka jezdniowego,

·         rejestrowanie, monitorowanie i kontrola przyjęć materiałów i wysyłek wyrobów,

·         odpowiedzialność za poprawność podległych procesów, stany magazynowe oraz powierzony sprzęt,

·         przestrzeganie przepisów BHP i polityki firmy w zakresie utrzymania bhp,

·         zapewnienie skutecznej komunikacji ze współpracownikami,

·         dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

 ·         minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie obsługi wózka jezdniowego

·         średnie wykształcenie

·         umiejętności obsługi komputera (MS Office)

·         rzetelność w organizacji pracy

·         zdolność pracy pod presją czasu

·         odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

·         umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·         wysoka kultura osobista.

Co oferujemy?

·         Stabilną pracę w firmie o bogatych tradycjach w zakresie obróbki skrawaniem,

·         Wynagrodzenie adekwatne do  posiadanych umiejętności,

·         Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,

·         Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:

- Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,

- Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Dnia Hutnika,

- Piknik dla dzieci naszych pracowników,

·         Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,

·         Ponadto, dzięki temu, że pracujesz w ZAMET, Twoje dzieci będą mogły korzystać z zamkniętych programów TDJ Foundation, obejmujących m.in. edukację zagraniczną, wakacje zagraniczne oraz możliwość udziału w indywidualnych programach rozwoju.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 909444493