2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Nowy Dwór Mazowiecki
Patrycja
Dodane 27 maja 2024

Magazynier surowców

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Piekarnia La Lorraine w Nowym Dworze Mazowieckim poszukuje

Magazyniera surowców

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie surowców i opakowań do/ z magazynu zgodnie z zasadą FIFO i/lub FEFO;

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem magazynu surowców i opakowań;

  • Przeprowadzanie kontroli ilościowej i jakościowej przyjmowanych i wydawanych surowców;

  • Systematyczne zamawianie surowców i opakowań dla zabezpieczenia zadań produkcyjnych;

  • Utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych oraz inwentaryzacja całościowa (okresowa) + kontrolna (cząstkowa);

  • Terminowe raportowanie oraz bieżąca analiza stanu przepływu surowców i opakowań;

  • Analiza zagrożeń oraz determinacja w osiągnięciu jak najlepszego wyniku jakości pracy magazynu.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera surowców lub podobnym;

  • Uprawnienia na wózki widłowe;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na programach dot. gospodarki magazynowej.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy;

  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport;

  • Pracę w systemie zmianowym 12 h.

Zgłoś się do La Lorraine - wyślij swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie i spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 894391832