2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Alicja
Dodane 29 kwietnia 2024

MAGAZYNIER/ stała praca

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Common S.A. to jeden z największych europejskich producentów urządzeń pomiarowych dla przemysłu gazowniczego. Pracujemy na najnowocześniejszym parku technologicznym, jesteśmy liderem w branży i dostawcą urządzeń dla firm na całym świecie.

Obecnie, w związku z rozbudową firmy, do naszego zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIERA/ PRACOWNIKA MAGAZYNU

Zakres obowiązków:

·         Kompletowanie zamówień wewnętrznych

·         Przyjmowanie dostaw

·         Załadunek i rozładunek dostaw

·         Obsługa i nadzór nad programem magazynowym CDN XL

·         Sporządzanie prawidłowej dokumentacji magazynowej

·         Kontrolowanie stanów magazynowych

·         Sprawdzanie zgodności faktur z zamówieniami

·         Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

·         Wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej mile widziane

·         Dobra organizacja pracy

·         Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

·         Umiejętności interpersonalne i nastawienie na współpracę

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje

·         Pakiet socjalny

·         Ubezpieczenie na życie

·         Prywatną opiekę medyczną.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 894220240