2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Pruszków
Dodane 17 maja 2024

Magazynier Pruszków

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców branży motoryzacyjnej, obecny na polskim rynku od 25 lat.

  • Możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczęszczania na kurs języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie posiłków, bezpłatny parking.

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie zgodności materiałów dostarczonych z dokumentami przewozowymi i wprowadzanie ich do systemu.

  • Rozlokowanie materiałów w regałach magazynowych.

  • Wydawanie materiałów produkcyjnych oraz opakowań na poszczególne linie produkcyjne w systemie KANBAN i na podstawie zamówień produkcyjnych.

  • Okresowa kontrola stanów magazynowych (jakościowa i ilościowa).

  • Utrzymanie porządku we wszystkich obszarach magazynowych.

  • Przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej - FIFO.

Nasze oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość procesów mających miejsce w firmie produkcyjnej.

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (m.in. hurtownie, sklepy, magazyny).

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Dobra umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Sumienność, rzetelność i skrupulatność.

  • Znajomość pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem.

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 906695182