2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lisewiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier produkcyjny / Obsługa produkcji / Pomocnik magazyniera

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lisewiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Bludnicki Sp. z o.o. - producent mebli technologicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii z siedzibą w Lisewcu zatrudni na stanowisko:

MAGAZYNIER

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw

  • kompletacja i wydawanie komponentów do produkcji

  • przygotowanie, wydawanie i załadunek dostaw

  • obsługa magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • praca w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwe soboty)

Opis dodatkowy:

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mail'owy: PRACA(a)BLUDNICKI.PL

Lokalizacja

Lisewiec,

Pomorskie

Pomorskie, Lisewiec
ID: 888174954