2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubuskie
  6. Logistyka - Nowa Sól
Dodane 08 maja 2024

Magazynier, pracownik mieszalni automatów - hurtownia farb, praca 8-16

Wynagrodzenie

4 650 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zatrudni na stanowisko magazyniera, pracownika mieszalni farb - pracownika hurtowni farb Bal Teluria Polska:

Praca od maj 2024,

Obowiązki: Ogólne prace na magazynie związanie z przygotowaniem wysyłek,

Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu,

Rozładunek oraz załadunek palet wózkiem widłowym na samochód.

Utrzymanie bieżącego porządku na magazynie, inne prace magazynowe informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Przygotowanie farb zgodnie z zamówieniami, obsługa mieszalnika - po przeszkoleniu

Oczekiwania:

odpowiedzialność, uczciwość, sumienność staranność i rzetelność w wykonywaniu pracy, prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Zapewniamy: gwarancja stabilnego zatrudnienia, możliwość rozwoju oraz awansu, szkolenia, wsparcie ze strony zespołu.

Na stanowisku nauczymy wszystkiego co jest potrzebne

Praca poniedziałek-piątek 8:00-16:00

Wynagrodzenie podstawowe + premia

Chętnych prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 774585104