2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 15 czerwca 2024

Magazynier - pracownik magazynu. P.D. "Drobex" Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy, zaprasza do rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER. Jesteśmy firmą stabilną, długo działającą na rynku przetwórstwa mięsnego. Dla nas najważniejszy jest pracownik. Stawiamy na rozwój i przyjazną atmosferę w pracy. W tej chwili poszukujemy pracowników do nowo wybudowanej hali produkcyjnej i magazynu.

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów

  • przyjęcie, rozlokowanie i właściwe zabezpieczenie towaru w magazynie

  • kompletacja wysyłek

  • kontrola jakościowa i ilościowa towaru

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka

To oferujemy:

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość awansu

  • pakiety medyczne i ubezpieczeniowe

  • kurs języka angielskiego

  • ciepłe, smaczne, darmowe posiłki

    Zapraszamy serdecznie.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920157882