2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Psary
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier / Pomocnik magazyniera - EUROSNACK S.A.

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Eurosnack S.A. – producent chrupek i biszkoptów

w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

POMOCNIK MAGAZYNIERA / MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Psary (kod: 42-512)

GŁÓWNE ZADANIA:

•   transport materiałów produkcyjnych, produktów, opakowań z wykorzystaniem ręcznych i elektrycznych wózków paletowych,

•   wydawanie z magazynu i przyjmowanie surowców, materiałów i wyrobów gotowych,

•   kontrola odbieranego produktu pod względem ilościowym i jakościowym,

•   prowadzenie dokumentacji magazynowej,

•   prawidłowe składowania towarów magazynie,

•   dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,

•   dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,

•   współpraca z innymi działami w firmie.

WYMAGANIA:

·      uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

·      gotowość do pracy fizycznej,

·      sumienność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

·      aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

·     doświadczenie zawodowe mile widziane.

OFERUJEMY:

·            Pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku,

·            Bardzo dobrą atmosferę pracy,

·            Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,

·            Wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań;

·            Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

·        Umowę o pracę na pełny etat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: www.eurosnack.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli „ Zgadzam się na przetwarzanie przez EUROSNACK S.A. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

Lokalizacja

Psary,

Śląskie

Śląskie, Psary
ID: 619278499