2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Chorzów
Dodane 13 maja 2024

Magazynier - pakowacz

Wynagrodzenie

24 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy polską firmą, jednym z czołowych dystrybutorów tkanin do rolet wewnętrznych. W naturę naszej firmy wpisany jest rozwój i nastawienie na osiągnięcie sukcesu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier - Pakowacz

Praca na kilka godzin w ciągu dnia, maksymalnie między godzinami 8-17, najczęściej 4 h dziennie 11-15.

miejsce pracy magazyn Chorzów okolice ulicy 23 Czerwca.

Opis stanowiska:

Szukamy pracownika do przygotowywania towarów do wysyłek ( towary ciężkie ok 25kg/szt - praca dla Panów ).

Drukowania listów przewozowych, wydawania towaru do kuriera.

rozładowywanie i załadunek towarów do transportu indywidualnego.

Jeśli posiadasz:

18 - 30 lat

umiejętność obsługiwania komputera, skrzynki mailowej, drukarki

Jeżeli spełniasz kryteria to proszę o przesłanie CV

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 661266307