2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelcz-Laskowice
Dodane 02 maja 2024

Magazynier - operator wózka widłowego - praca na produkcji

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stelweld to polska firma, która od czasu powstania w 1997 roku nieustannie się rozwija.

Jesteśmy lokalnym liderem na rynku w dziedzinie obróbki metali, nasze procesy to: cięcie, gięcie, spawanie, montaż, posiadamy również wysokiej klasy unikalne technologie lakiernicze. Nasze produkty znajdują użycie w maszynach przemysłowych - w koparkach, podnośnikach, kolejach, maszynach rolniczych i autobusach - przykładamy najwyższą uwagę do jakości, bo chcemy chronić ludzkie życie.

Pełna satysfakcja klientów jest wyznacznikiem sukcesu naszej firmy. Nasze wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Austrii Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych.

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków:

  • Praca przy przewożeniu półproduktów między budynkami produkcyjnymi oraz stanowiskami

  • Obsługa wózków widłowych i innych urządzeń znajdujących się w transporcie wewnętrznym

  • Realizacja obowiązków związanych z obsługą urządzeń do załadunku i rozładunku materiałów produkcyjnych

  • Obsługa skanerów i tabletów w zakresie potwierdzania realizacji zadań.

  • Uczestniczenie przy wdrażaniu nowych projektów

Oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózek jezdniowy – warunek konieczny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • Możliwość korzystania z kafeterii MyBenefit

  • Kartę sportową Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę paliwową ze zniżką na tankowanie

  • Kartę przedpłaconą na święta

  • Możliwości rozwoju - udział w różnorodnych projektach, pracę w rozbudowującym się magazynie, możliwość brania udziału w rekrutacjach wewnętrznych

  • Możliwość udziału w kursie z języka angielskiego

  • Kursy i szkolenia które pozwolą poszerzać Twoje kompetencje

  • Premie motywacyjne

  • Miłą atmosferę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 457264145