2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Pęgów
Dodane 11 czerwca 2024

Magazynier/Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pęgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MIEJSCE PRACY: Lenartt Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 7, 55-120

Opis firmy:

Zajmujemy się transportem ładunków całopojazdowych FTL jak i ładunków LTL. Odbieramy oraz dystrybuujemy towary na terenie polski oraz krajów ościennych. Dysponujemy własnym magazynem w okolicach Wrocławia oraz na północy Hiszpanii, skąd dokonuje się dystrybucja na Hiszpanię i sąsiednie kraje. Własna flota 90 ciągników typu mega oraz 110 naczep w systemie przepinkowym.

Opis stanowiska: Praca przy załadunkach i rozładunkach naczep plandekowych. Praca dwuzmianowa: 6.00-14.00; 14.00-22.00.

Wymagania: uprawnienia UDT na wózki widłowe, kategoria II WJO.

Lokalizacja

Pęgów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Pęgów
ID: 901927386