2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane Dzisiaj o 06:57

Magazynier - operator wózka widłowego

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET. Wykorzystując najlepsze rozwiązania technologiczne, niezmiennie utrzymujemy wysoką jakość. Dla naszych produktów jest ona standardem. Dwudziestoletnie doświadczenie, rozwiązania dedykowane konkretnemu klientowi, optymalizacja procesów produkcyjnych oraz systemowa realizacja dostaw sprawiły, że dziś firma Hanex ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • odbiór wyrobu gotowego z produkcji oraz lokalizacja w magazynie za pomocą terminala radiowego;

  • zaopatrzenie produkcji w surowce, materiały pomocnicze

  • załadunki i rozładunki zgodnie z otrzymaną dyspozycją

  •  przyjmowanie dostaw do magazynu – weryfikacja ilościowa i jakościowa dostaw

  • dbanie o czystość i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • uprawnień na wózki widłowe UDT

  • gotowości do pracy w systemie 12 godzinnym (8-20; 20-8) praca również w weekendy;

  • Zaangażowania, chęci i motywacji do pracy

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w polskiej firmie z branży tworzyw sztucznych, produkującej dla znanych marek z całego świata;

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio pod firmą;

  • pakiet benefitów: system poleceń pracowniczych, owocowe poniedziałki, wyprawka dla nowych członków rodziny;

  • Świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, świadczenia świąteczne);

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz Medicover Sport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Może to właśnie ten moment, aby coś zmienić w swoim życiu i dołączyć do naszego zespołu!

Informujemy , że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę:

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 736581864