2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Suchy Las
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Będziesz częścią zespołu w Centrum Dystrybucji Sprzętu Marketingowego międzynarodowej korporacji. Do głównych zadań będzie należało:

  • Obsługa wózków widłowych oraz innych urządzeń magazynowych
  • Rozładunek pojazdów i przyjmowanie dostaw
  • Obsługa skanerów kodów kreskowych pracujących w systemie wewnętrznym WMS
  • Wizualna kontroli jakości przychodzących dostaw
  • Składowanie przychodzących towarów i produkowanych przedmiotów w odpowiednich lokalizacjach
  • Czynny udział w przeprowadzanych inwentaryzacjach kroczących oraz spisach z natury
  • Utrzymanie czystości na magazynie
  • Optymalizacja wypełnienia przestrzeni składowania
  • Przekazywanie odpowiednich informacji kontrolerowi zapasów o wszelkich trudnościach w działaniu
  • Przestrzeganie wszystkich przepisów BHP, zwłaszcza wykorzystywanie odzieży roboczej ze szczególnym uwzględnieniem butów ochronnych
  • Wszelkie inne zadania zlecane przez kierownictwo

Wymagania stanowiska:

  • Uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego – warunek konieczny
  • Umiejętność wykonywania pracy z dużą dokładnością oraz wydajnością
  • Zdolność do pracy fizycznej w ramach wykonywanych zadań
  • Doświadczenie w posługiwaniu się skanerami kodów kreskowych oraz komputerem (pakiet Office)
  • Umiejętność werbalnego oraz pisemnego komunikowania się
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę stacjonarna (poniedziałek-piątek)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INN Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest INN Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Lubuskiej 21a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 652787029