2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Zawiercie
  7. Spedycja - Marciszów
Promar
Dodane 11 czerwca 2024

Magazynier/Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Marciszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PROMAR PPH to Spółka, która działa w branży spożywczej od ponad 30 lat. W Zawierciu przy ul. Cerefisko 2 działa Zakład Produkcyjny, który spełnia restrykcyjne normy jakościowe BRC 8 oraz IFS. Spółka posiada także własne laboratorium mikrobiologiczne.

Aktualnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Magazynier/Operator wózka widłowego.

Nasze wymagania:

-ważne uprawnienia na wózki widłowe UDT

-doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego

-dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym

-umiejętność pracy w zespole

-odpowiedzialność i dokładność

-mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

Główne zadania na stanowisku:

-obsługa wózka widłowego

-kompletacja zamówień

-praca ze skanerem

-załadunek i rozładunek samochodów

-utrzymanie porządku w magazynie i w jego obrębie

Co oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-przyjazną atmosferę w pracy

-pakiet benefitów

-możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Marciszów
ID: 919894309