2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Czechowice-Dziedzice
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier/Operator wózka

Wynagrodzenie

24,99 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

3CARGO

Jesteśmy firmą działającą w branży logistycznej od ponad 15 lat. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług w zakresie eksportu oraz importu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy świadectwo upoważnionego przedsiębiorcy AEOF, które jest marką rozpoznawalną na rynkach międzynarodowych i rekomendowaną przez Światową Organizację Cła. Stale poszerzamy zakres naszych działań, a niedawno otworzyliśmy pierwszy zamiejscowy oddział naszej firmy w Piotrkowie Trybunalskim.

ZADANIA

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Rozładunek i załadunek pojazdów

  • Przyjmowanie oraz właściwe rozmieszczenie i przechowywanie towarów

  • Dbałość o powierzone mienie oraz bezpieczeństwo towarów na magazynie

  • Profesjonalne podejście do obsługi klienta

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur

WYMAGANIA

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w kierowaniu zespołami

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne formy zatrudnienie dopasowane do Twoich potrzeb (umowa o pracę na cały lub niepełny etat, umowa zlecenie)

  • Bogaty pakiet ubezpieczenia ambulatoryjnego z dostępem do specjalistów oraz badań

  • Bezpłatny dostęp do szkoleń w ramach cyklu szkoleniowego zamkniętego

  • Możliwość uczenia się od ekspertów

  • Możliwość awansu wewnętrznego pionowego

  • Zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się firmy

  • Imprezy integracyjne

  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca – pracownik

  • Przyjazną atmosferę pracy i pyszną kawę dla pozytywnej energii

  • Pracę w małych zespołach ( do 10 osób)

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 904153868