2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Sieradz
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier Magazynu Wyrobów Gotowych

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych

Do współpracy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:

·        Sieradz

Obowiązki:

·        przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym)

·        rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie

·        kompletowanie towarów

·        wydawanie materiałów na podstawie dokumentów rozchodowych

·        przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,

·        obsługa systemu komputerowego - magazynowego

Wymagania:

·        wykształcenie minimum średnie zawodowe

·        uprawnienia na wózek widłowy

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        dobra umiejętność organizacji pracy, dbanie o porządek

·        odpowiedzialność

·        samodzielność

·        rzetelność

Oferujemy:

·        pracę w  stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z najnowocześniejszym parkiem  maszynowym

·        stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        praca w systemie zmianowym46

·        benefity: grupowe ubezpieczenie pracownicze, opieka medyczna, karta multisport, nagrody okolicznościowe, rabaty na produkty firmy,

Jeśli lubisz wyzwania chcesz pracować w nowym  zespole,  mieć nowe zadania i projekty, chcesz zmienić specyfikę pracy zgłoś swoją kandydaturę do Działu Kadr w siedzibie firmy bądź na adres e-mailowy.

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 870962633