2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Brandbox Sp. z o.o. Sp. K.
Dodane 12 czerwca 2024

Magazynier/Magazynierka

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BRANDBOX Sp. z o.o. Sp. K. to firma produkująca tekturę oraz opakowania z tektury falistej. W związku z rozwojem, inwestycją w nowe maszyny oraz poszerzeniem obszaru magazynu poszukujemy osób lubiących współpracę z ludźmi, a także pragnących poszerzyć swoje kompetencję.

Do Naszego zakładu w Skawinie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER/MAGAZYNIERKA

Zakres obowiązków

  • Rozładunki i załadunki samochodów

  • Dostarczenie surowca na produkcję

  • Przyjęcie towaru  z produkcji

  • Dbałość o rozmieszczenie towarów według ustalonych lokalizacji

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła obsługa komputera

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (będą dodatkowy atutem)

  • Umiejętność pracy ze skanerami

  • Doświadczenia w pracy na systemach WMS ( mile widziane)

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • godziny pracy dostosowane do komunikacji miejskiej

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • dopłata do karty multisport

  • premia miesięczna

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 684820315