2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier (magazyn e-commerce)

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołączając do Rhenus Warehousing Solutions Sp. z o.o. z oddziałem w Sosnowcu będziesz brał/a udział w projekcie e-commerce, w którym na powierzchni magazynowej 60 000 metrów kwadratowych realizujemy operacje logistyczne dla naszego klienta.

Jako Magazynier z elementami administracji będziesz odpowiedzialny/a za prawidłowy przebieg procesu przyjęcia, magazynowania, przygotowania towaru do kompletacji i wysyłki. Prowadzenie dokumentacji, obsługa systemów informatycznych i kontakt z kierowcami będą twoją codziennością.

Jest to praca na 2 zmiany, w oparciu o umowę o pracę i stabilną współpracę.

Obowiązki:

  • Administrowanie jednym z obszarów na magazynie.
  • Rejestrowanie dostaw/ wydań towarów w systemie WMS.
  • Obsługa kierowców i dokumentów przewozowych.
  • Obsługa komputera w tym praca z mailem w celu kontaktu z klientem.
  • Uczestniczenie w inwentaryzacjach i wyjaśnianiu niezgodności.
  • Utrzymanie porządku na magazynie.
  • Przestrzeganie zasad BHP i standardów jakości.

 Wymagania:

  • Wyksztalcenie min. średnie.
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Dokładność i rzetelność.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub w firmie produkcyjnej oraz podstawowa znajomość systemów magazynowych (WMS) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach: 6:00-14:15/ 14:15-22:30).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i comiesięczną premię uzależnioną od wyników pracy.
  • Benefity, w tym prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę, możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, o stabilnej pozycji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Sosnowiec
ID: 913620689