2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Ochota
Joanna
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier - kontroler dostaw w DO & CO Poland

Wynagrodzenie

5 400 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

DO & CO Poland Sp. z o.o. 31,5 LAT NA RYNKU ( dawniej LOT Catering), jeden ze światowych liderów cateringu lotniczego.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER - kontroler dostaw

Opis stanowiska:

  • Kontrola załadunku wózków lotniczych i pojemników z posiłkami;

  • Uaktualnienie listy zamówień – dopisywanie nagłych domówień;

  • Zmiany do 10-12 godzin wg grafiku - praca 4-5 dni w tygodniu, wolne 2 lub 3 dni (bierzemy pod uwagę sugestie grafikowe);

  • Praca fizyczna;

  • Praca stojąca, zmiany;

  • Duża część pracy wykonywana (około 80%) w warunkach chłodniczych w niskiej temperaturze +5 - 8C;

  • zakres zadań podobny do pracy magazyniera.

Wymagamy:

  • mile widziane doświadczenie np. w pracy magazynowej;

  • od cudzoziemców - znajomości języka polskiego - w mowie i piśmie (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Premię kwartalną;

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego - wynagrodzenie rosnące wraz z zaangażowaniem;

  • Darmowe śniadania/obiady/kolacje;

  • Dopłaty 150 zł brutto za pracę w dni świąteczne;

  • Odzież roboczą, szatnie, prysznice;

  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i wypoczynku;

  • Smaczne posiłki;

  • Pokój relaksu.

Lokalizacja: Warszawa Ochota (blisko lotniska Chopina).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 791269288