2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Sokołów Podlaski
Dodane 15 maja 2024

MAGAZYNIER - KIEROWCA kat. B - obsługa sklepu internetowego e-commerce

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

Szukasz ciekawej pracy ?

Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę

Zakres obowiązków:

- obsługa sklepu e-commerce

- kompletowanie I wysyłanie zamówionego towaru

-przyjmowanie dostaw oraz dbanie o porządek na magazynie

-dostarczenie przesyłek do firm kurierskich w Siedlcach

Wymagania:

- prawo jazdy kat.B

- odpowiedzialność za powierzone przesyłki oraz pojazd,

- samodzielność i dobra organizacja pracy

- zorganizowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

- kreatywność i wyobraźnia

- chęci do pracy i nauki

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

Zapewniamy

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizowanych zadań

- umowę zlecenie (ulga dla osób ze statusem ucznia do 26 roku życia *brutto=netto)

- pojazd służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 903747011