2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sobienki
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier - Jakmet Sp. z o.o. (Sobienki koło Osiecka)

Wynagrodzenie

4 650 - 6 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sobienki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

*Zadania

- załadunek i rozładunek wyrobu gotowego

- przyjmowanie dostaw i kontrola materiałów do produkcji

- przeprowadzanie inwentaryzacji

- właściwe przechowywanie i składowanie towarów

- dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

-obsługa wózka widłowego

*Wymagania

uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, mile widziane roczne doświadczenie w pracy na magazynie

*Oferujemy

-umowę o pracę,

-atrakcyjne zarobki uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i opieki medycznej PZU Zdrowie,

-pracę w systemie dwuzmianowym.

Lokalizacja

Sobienki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobienki
ID: 657504440