2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Tychy
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier, bezpośrednio pod firmą - praca w Lędzinach

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników.

Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji

i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu- praca w magazynie GLP w Lędzinach (konieczne uprawnienia UDT)

Zatrudniamy osoby bez doświadczenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz dodatków

  • bardzo dobre warunki pracy w hali produkcyjnej

  • fundusz socjalny: wczasy pod gruszą, paczki Mikołajkowe dla dzieci, premia świąteczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca na 3 zmiany

  • premia miesięczna

  • premia kwartalna

  • płatne godziny nadliczbowe

  •  przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania:

· uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego UDT

· wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie

· dokładność, rozwinięte zdolności manualne

Zadania:

· fizyczne przyjmowanie dostaw, poprawna identyfikacja (etykietowanie i bindowanie)

· wydawanie materiałów na podstawie zamówień produkcyjnych

· kontrola oraz utrzymywanie odpowiedniego stanu opakowań produkcyjnych

· bieżąca kontrola stanów magazynowych

SPOSÓB APLIKOWANIA

·        bezpośrednio w siedzibie firmy (ul. Turyńska 80, 43-100 Tychy)

·        wysłanie aplikacji przez portal OLX.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 770236297