2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Wielkopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Poznań
  7. Pracownik restauracji fast-food - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Maczane - frytki belgijskie 28zł /h na rękę

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Maczane - oryginalne frytki belgijskie stacjonujące przy ulicy Paderewskiego (Stary Rynek) i na Nocnym Targu Towarzyskim przy ulicy Kolejowej w Poznaniu poszukują kogoś, kto dołączy do naszego zespołu.

Stawka 28 zł/h na rękę.

Obowiązki : smażenie fryt, obsługa klientów, dbanie o czystość, prowadzenie rozliczeń itp.

Nie wymagamy doświadczenia.

Oczekiwana dyspozycyjność to 3-4 dni w tygodniu i/lub w weekendy.

Jeśli jesteś gotowy na przygodę w świecie frytek, po prostu wrzuć do nas swoje CV wraz ze zdjęciem, zostawiając numer telefonu.

Zapraszamy do obejrzenia naszego profilu na facebooku instagramie i tiktoku.

Do CV dopisz : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 750015056