2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Mokotów
Dodane 17 czerwca 2024

LUX MED: Pracownik Serwisu Technicznego (Region Warszawa)

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • zapewnienie obsługi technicznej placówek Grupy LUX MED w podległym regionie - woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie,

  • usuwanie drobnych usterek i bieżących awarii, wykonywanie podstawowych prac naprawczych: ślusarskich, hydraulicznych, montażowych,

  • inne prace zlecone.

Oferujemy:

  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, dofinansowanie szkoleń i kursów​.,

  • stabilne miejsce pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy, instrukcje),

  • zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka",

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,

  • prawo jazdy kat. B,

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 921210818