2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Grupa LUX MED
Dodane 23 kwietnia 2024

LUX MED: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta MŚP

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Praca w Centrali Grupy LUX MED przy ul. Postępu 21C w Warszawie.

Twoje zadania:

  • Obsługa połączeń telefonicznych;

  • Obsługa wiadomości mailowych;

  • Aktualizacja raportów oraz wprowadzanie danych do systemu operacyjnego;

  • Wgrywanie list do systemu operacyjnego;

  • współpraca ze wszystkimi działami Spółki.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy (poziom B2);

  • Bardzo dobra znajomość komputera i narzędzi pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Doświadczenie zawodowe związane z obsługą Klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywy rozwoju;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie podstawowe + premię po okresie próbnym;

  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, nauka języków obcych, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka​, dofinansowanie szkoleń i kursów​;

  • Stałe wsparcie zespołu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 907394390