2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Włochy
LS Airport Services
Dodane 28 kwietnia 2024

LS Airport Services - sprzątanie samolotów - umowa zlecenie

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Wsparcie Obsługi Naziemnej (Pokład) - sprzątanie samolotów

Miejsce pracy: Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • sprzątanie samolotów zgodnie z ustalonymi standardami

  • wyposażania pokładów samolotów

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy 80-120h miesięcznie

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • udokumentowanie historii zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie

  • potwierdzenie niekaralności

To oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia - 30 zł/h brutto

  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym

  • zniżki na bilety lotnicze

Prześlij do nas swoją aplikację klikając w przycisk "aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 910607797