2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Włochy
LS Airport Services
Dodane 26 kwietnia 2024

LS Airport Services - Specjalista ds. Remontów i Inwestycji

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Remontów i Inwestycji

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wirażowa 35

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca realizacja projektów budowlanych: nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, remontami  i przebudowami w zakresie formalnym, technicznym i finansowym na każdym etapie realizacji

  • przygotowanie założeń do wdrażanych projektów remontowo-inwestycyjnych, w tym przygotowywanie zakresów rzeczowych i  szacunkowych wycen planowanych robót

  • udział w komisjach zakupowych realizujących zadania remontowe i inwestycyjne, w tym udział w przygotowywaniu wniosków zakupowych i rekomendacji dla Zarządu

  • współpraca z projektantami i wykonawcami w trakcie realizacji projektów remontowych i inwestycyjnych

  • przygotowywanie rysunków 2D zmian aranżacyjnych, głównie w zakresie aktualizacji istniejącej dokumentacji

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • swobodę w działaniu oraz realny wpływ na realizowane projekty

  • dodatkowe świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie wypoczynku

  • prywatną opiekę medyczną

  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin

  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowany kierunek budownictwo lub pokrewne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność  obsługi oprogramowania typu AutoCAD

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem

Prześlij do nas swoją aplikację klikając w przycisk "aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 897151702