2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Włochy
LS Airport Services
Dodane 12 czerwca 2024

LS Airport Services - Operator GSE

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CDyspozycyjność: Praca zmianowa

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową. Obsługujemy rejsy pasażerskie, prywatne, biznesowe, wojskowe, rządowe oraz samoloty i ładunki cargo.

Stanowisko pracy: Operator GSE

Miejsce pracy: Lotnisko Chopina w Warszawie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

To oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o wieloletniej tradycji

  • atrakcyjny system premiowy

  • nagrody dla najlepszych pracowników

  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • zapewnienie niezbędnych szkoleń i certyfikatów

  • pracę w ciekawym i dynamicznym środowisku lotniczym

  • prywatną opiekę medyczną

  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin

  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich

  • dodatkowe świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie wypoczynku

  • posiłki regeneracyjne wydawane w formie kart przedpłaconych

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego ( cysterna wodna, pojazd asenizacyjny )

  • tankowanie wody do zbiorników statków powietrznych oraz opróżnianie zbiorników

  • opróżnianie i uzupełnianie instalacji asenizacyjnej statków powietrznych

  • dbanie o czystość mikrobiologiczną cystern wodnych

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i C

  • doświadczenie w kierowaniu pojazdami zgodnie z posiadaną kategorią prawa jazdy

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • udokumentowanie historii zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie

  • potwierdzenie niekaralności

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Prześlij do nas swoją aplikację klikając w przycisk "aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 920169254