2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Włochy
LS Airport Services
Dodane 26 kwietnia 2024

LS Airport Services - praca na lotnisku Chopina - zlecenie

Wynagrodzenie

32 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w ramach Obsługi Naziemnej - załadunek i rozładunek bagaży na płycie lotniska i w sortowni bagażu

Miejsce pracy: Lotnisko Chopina w Warszawie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków

  • obsługa naziemna samolotów na płycie lotniska

  • załadunek i rozładunek bagaży, poczty i frachtu

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy minimum 120h miesięcznie

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • udokumentowanie historii zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie

  • zaświadczenie o niekaralności

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie z wynagrodzeniem 32 zł/h w okresie szkolenia, 37 zł/h po zakończeniu wewnętrznego szkolenia i uzyskaniu podstawowych uprawnień

  • płatne szkolenia przygotowujące do pracy

  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym

  • zniżki na bilety lotnicze

Prześlij do nas swoją aplikację klikając w przycisk "aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 833643132