2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Łódź
  7. Pozostałe w Zdrowie - Bałuty
Dodane 05 kwietnia 2024

Logopeda / Neurologopeda

Wynagrodzenie

75 - 85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Rehabilitacji Grawitacja jest nowoczesnym ośrodkiem zapewniającym kompleksową diagnostykę i terapię przy współpracy doświadczonych specjalistów. W naszym Centrum priorytetem jest indywidualne i holistyczne podejście do Pacjenta, dlatego stawiamy na dobrą i życzliwą współpracę.

INTENSYWNY ROZWÓJ FORMUŁY TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH WYMAGA SZYBKIEGO POWIĘKSZENIA TEAMU LOGOPEDYCZNEGO :)

DLATEGO POSZUKUJEMY LOGOPEDY/NEUROLOGOPEDY DO WSPÓŁPRACA PODCZAS TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

• Prowadzenie pełnego procesu diagnostycznego dziecka

• Sporządzanie dokumentacji pracy diagnostycznej i terapeutycznej zgodnej z obecnymi wymogami dla podmiotów leczniczych i wg. obowiązujących standardów

• Prowadzenie konsultacji oraz terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w różnym wieku

• Współtworzenie kompleksowych planów terapii dziecka wraz z zespołem specjalistów

• Wydawanie opinii i zaświadczeń dotyczących stanu funkcjonalnego oraz przebiegu procesu terapii

NASZE WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone studia magisterskie w zakresie logopedii, filologii polskiej z logopedią lub studia podyplomowe z logopedii)

• Min. roczne doświadczenie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w różnym wieku - warunek konieczny

• Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małym Pacjentem i jego opiekunami

• Życzliwość i cierpliwość w pracy z dziećmi

• Wiara w skuteczność podejmowanych działań

• Wspieranie opiekunów w procesie terapii logopedycznej ich dziecka

• Wysoki poziom standardów etycznych w pracy neurologopedy

MILE WIDZIANE:

• Dodatkowa specjalizacja z neurologopedia

• Kursy i szkolenia rozwijające kompetencje logopedy oraz doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, w tym z dziećmi z niepełnosprawnością

• Chęć doskonalenia zawodowego

• Otwarty umysł na nowe doświadczenia OFERUJEMY:

• Własna działalność gospodarcza / umowa zlecenie

• Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata

• Profesjonalnie wyposażony gabinet m.in.: aparat do elektorstymulacji VitalStim / Enmot / narzędzia diagnostyczne / pomoce logopedyczne

• Pracę w różnorodnym, zaangażowanym i wspierającym się zespole

• Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami, również ekspertami zagranicznymi

• Rozwój osobisty i zawodowy

• Programy Wellbeingowe

• Bezpłatny parking

Wysyłając CV pamiętaj o zawarciu klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 909725542