2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Tarnów
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 12 czerwca 2024

Logistyk - Tarnów

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie do naszej spółki FBSerwis Karpatia Sp. z o.o. poszukujemy kandydatek i ‎kandydatów na stanowisko:‎

Logistyk

Miejsce pracy: Tarnów

Zakres obowiązków na stanowisku:‎

• Przygotowywanie i wydawanie dokumentów drogowych kierowcom. Ewidencjonowanie i kontrola kart ‎drogowych, kwitów wagowych.‎

• Analiza tras wywozowych oraz kosztów transportu. Poszukiwanie usprawnień w zakresie procesów ‎logistyczno-transportowych kontraktu.‎

• Kontrolowanie stanu osobowego brygad wywozu i terminowe wysyłanie ich na rejony.‎

• Obsługa tachografów i systemu GPS.‎

• Kontrola wykonania zleceń oraz zgodności wykonanych usług ze zleceniem, umową i oczekiwaniami ‎klientów. ‎

• Przyjmowanie i obsługa zleceń dodatkowych, reklamacji oraz zgłoszeń interwencyjnych od Klientów.‎

• Analiza danych oraz przygotowywanie raportów i sprawozdań.‎

• Przyjmowanie zgłoszeń i dokumentowanie szkód komunikacyjnych powstałych podczas wykonywania ‎pracy przez ekipy w terenie.‎

Oczekiwania:‎

• Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (preferowany transport lub logistyka).‎

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w transporcie, logistyce lub gospodarce odpadami.‎

• Prawo jazdy kat. B.‎

• Znajomość obsługi pakietu MS Office, przede wszystkim Excel.‎

• Komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających podjęcia decyzji.‎

• Mile widziana dobra znajomość topografii Tarnowa i okolic.‎

• Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami będzie dodatkowym atutem.‎

Oferujemy:‎

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.‎

• Atrakcyjne wynagrodzenie. ‎

• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie ‎oraz ‎dofinansowanie do karty sportowej.‎

• Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego w formie online, w całości ‎opłacany przez ‎pracodawcę.‎

• Konkursy dla Pracowników oraz ich dzieci z wartościowymi nagrodami ‎rzeczowymi oraz ‎finansowymi.‎

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 920026565