2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gliwice
  6. Pozostałe oferty pracy - Ostropa
Dodane 04 kwietnia 2024

Logistyk składu samochodów nowych

Lokalizacja

Gliwice, Ostropa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie pojazdów na stock (magazyn), bieżąca obsługa pojazdów
  • Weryfikacja stanu technicznego samochodów
  • Zarządzanie stockiem pojazdów
  • Współpraca ze wszystkimi komórkami działów

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku logistycznym / specjalisty ds. utrzymania ruchu, (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobrej umiejętności jazdy samochodem osobowym i dostawczym
  • Odpowiedzialności za samochody znajdujące się na stocku pojazdów
  • Umiejętności współpracy z zespołem handlowców
  • Wiedzy technicznej
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Obsługi pakietu Office

Oferujemy:

  • Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenie
  • Umowę o pracę
  • Czytelne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w swoim CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonej przez firmę Keller Sp. z o.o. oraz Auto Keller Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Daszyńskiego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ostropa
ID: 740758379