2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Włochy
Dodane 03 maja 2024

Logistyk - Planista transportu

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu Nova Post Poland zapraszamy Logistyka Planistą

Nova Post Poland Poland Sp. z o.o. (Nova Post) - jest członkiem grupy „Nova Poshta” – kluczowego operatora kurierskiego na terenie Ukrainy. Grupa ma ponad 15 000 oddziałów, PUDO i paczkomatów na terenie całej Ukrainy (z wyłączeniem tymczasowo okupowanych terytoriów) i rocznie obsługuje około 400 mln przesyłek. Od drugiej polowy 2022 firma rozwija własną sieć w Polsce, umożliwia łatwe połączenie logistyczne dla klientów indywidualnych i biznesowych między Polską a Ukrainą.

Zakres obowiązków:

  • budowanie rozkładów jazdy na terenie UE dla istniejącej floty pojazdów

  • budowanie procesów logistycznych

  • komunikacja z firmami transportowymi i rozwiązywanie problemów organizacyjnych

  • wprowadzenie harmonogramów sortowania do systemu TMS

  • budowa ciągów komunikacyjnych

  • kalkulacja budżetu na usługi transportowe

  • sprawdzanie rotacji ładunków i dostosowywanie formatów wagonów w zależności od potrzeb

  • tworzenie logistyki w krajach obecności

  • optymalizacja harmonogramów logistycznych i transportowych

  • tworzenie procesów logistycznych w celu poprawy wydajności firmy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane transport, logistyka lub zarządzanie)

  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel na wysokim poziomie!)

  • analityczne myślenie i rozumienie procesów planistycznych

  • znajomość pracy kierowców na tachografie

  • znajomość rynku transportowego

  • doświadczenie w planowaniu transportu i opracowywaniu rozkładów jazdy

  • błędy w obliczeniach transportu i budżetowania

  • umiejętność korzystania z systemu TMS

  • praca zespołowa

Oferujemy:

  • harmonogram pn-pt 9.00-17.00

  • umowa o pracę

  • dofinansowanie karty Multisport

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • herbata, kawa.

Proszę o CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914623808