2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Szczecin
  7. Logistyka - Dąbie
Dodane 17 kwietnia 2024

Logistyk Mercedes-Benz

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Mojsiuk – to Autoryzowany Dealer marki Mercedes-Benz i Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze z siedzibą w Szczecinie, ul. Pomorska 88

poszukuje pracownika na stanowisko:

Logistyk

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Praca w siedzibie firmy: Szczecin Dąbie, ul. Pomorska 88
  • Przyjmowanie dostaw pojazdów
  • Logistyka pojazdów między oddziałami firmy
  • Nadzorowanie i kompletacja dokumentów,
  • Weryfikacja stanu technicznego samochodów
  • Zarządzanie magazynem pojazdów,
  • Zarządzanie parkiem samochodów demo
  • Współpraca ze wszystkimi komórkami Działów
  • Administracja sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min zawodowe techniczne ,
  • Prawo jazdy min. Kat B
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność,
  • Znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym, zdolności analityczne,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie,
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej branży w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, umowa o pracę,
  • Samodzielną pracę pełną codziennych wyzwań i ciekawych kontaktów, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet Medyczny,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Logistyk Szczecin".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mojsiuk sp. z o.o. sp.k. adres 76-039 Stare Bielice, ulica Koszalińska 89 , jej następców prawnych oraz podmioty powiązane (Mojsiuk Sp. z o.o. , Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K.,) zwanymi dalej Administratorem. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne." Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej www.mojsiuk.pl w zakładce Rodo.

Jeśli chcecie aby Państwa CV było wykorzystane nie tylko do aktualnej rekrutacji, ale także do celów przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Oświadczam, że wrażam zgodę na przetwarzanie przez Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. K., jej następców prawnych oraz podmioty powiązane : Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K., Mojsiuk Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów obecnie prowadzonej rekrutacji oraz rekrutacji prowadzonych w przyszłości."

Podstawa prawna:

RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 674107452