2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubelskie
  6. Logistyka - Józefów
Dodane 11 kwietnia 2024

Logistyk firmy produkcyjno transportowej

Lokalizacja

Józefów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy Aldrew poszukujemy pracownika na stanowisko:

Logistyka

Opis :

W związku z rozwojem, zmianami jak i rosnącymi potrzebami firmy oferujemy zatrudnienie na stanowisku logistyka. Naszym celem jest utworzenie wyspecjalizowanej komórki wewnątrz firmy która kompleksowo będzie wdrażać oraz rozwijać rosnące potrzeby z działu logistyki transportu surowców do produkcji oraz produktów gotowych do klientów jak również w kolejnym etapie pełnej obsługi logistycznej produkcji. Jesteśmy rodzinną firmą z młodym wesołym zespołem administracyjnym. Oferujemy prace w komfortowych warunkach, bardzo dobre wynagrodzenie i miłą atmosferę. W zamian oczekujemy zaangażowania i chęci rozwoju firmy razem z nami. Wdrażania nowych rozwiązań, usprawniania procesów produkcyjnych oraz organizacyjnych. Dajemy również duże możliwości do realizacji własnych pomysłów jak i rozwoju poprzez szkolenia.

Zakres obowiązków :

  • obsługa logistyczna 5 pojazdów ciężarowych

  • obsługa zleceń transportowych

  • obsługa odbiorów drewna

  • obsługa rozliczeń odbiorów drewna

  • obsługa logistyki zakładu pod kątem zaopatrzenia produkty inne niż surowce

  • obsługa zleceń (realizacja potrzeb) z działu serwisu mechanicznego

  • obsługa zamówień internetowych niezbędnych produktów do pracy firmy

  • koordynowanie oraz rozliczanie pracy kierowców

  • usprawnianie procesów logistycznych w firmie

  • w kolejnym etapie obsługa logistyczna produkcji

Wymagamy :

  • znajomości rynku transportowego

  • wiedzy z zakresu procesów technologii produkcji

  • zaangażowania

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

  • biegłego posługiwania się pakietem MS Office,

  • umiejętności planowania i organizowania pracy,

  • samodzielności, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • samodzielność i decyzyjność w działaniu,

  • umiejętności organizacji pracy własnej,

  • efektywności i kreatywności

  • wysokiej kultury osobistej,

  • aktywnego udziału w budowaniu procesów biznesowych firmy oraz jej kultury organizacyjnej,

  •  zaangażowania w udoskonalanie procesów pod kątem efektywności i skuteczności działania.

Wynagrodzenie

  • Do uzgodnienia adekwatnie do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i efektów pracy.

Miejsce pracy:

  • 23-460 Józefów ul. Armii Krajowej 13a

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W.Aldrew

W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się listownie

CV prosimy przesyłać wyłącznie przez olx.pl zakładka Aplikuj

Lokalizacja

Józefów,

Lubelskie

Lubelskie, Józefów
ID: 911123330