2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Bielany
Dodane 03 kwietnia 2024

Logistyk ds. Zakończeń Abonenckich- Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości:

Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Logistyk ds. Zakończeń Abonenckich

Zakres obowiązków :

  • Bieżąca współpraca z zespołem, dostawcami / kierownikami projektów grupy Solutions30

  • Znajomość obsługi komputera

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (podwykonawcy) oraz pracownikami Orange

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z dostawcami

  • Wysoki poziom samodzielności, komunikatywności

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Dużą swobodę działania w zakresie swojej odpowiedzialności – możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Pracę pełną wyzwań na rzecz jednej z najszybciej rozwijających się firm usługowych

  • Perspektywę długofalowego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej / hybrydowej

  • Warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerskich relacjach, szacunku i wzajemnym zaufaniu

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 909120954