2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podlaskie
  6. Logistyka - Białystok
  7. Logistyka - Bojary
Dodane 17 kwietnia 2024

Logistyk - Białystok

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

mToilet Sp. z o.o. to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy kilkanaście oddziałów w Polsce. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu mobilnych zabezpieczeń sanitarnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Logistyk

Miejsce pracy:  Białystok

 Opis stanowiska:

·      optymalne planowanie i kontrola tras dla kierowców w transporcie

·      kontrola i rozliczanie kart pracy kierowców

·      współpraca z działami firmy - działem sprzedaży i działem transportu

·      organizacja funkcjonowania oddziału

·      wprowadzanie danych do systemów

·      zarządzanie flotą samochodową w oddziale

·      współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi

Oferta

·      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·      zadaniowy system pracy

·      przyjazna atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

·      dofinansowanie do opieki medycznej

·      benefity dodatkowe: pakiet sportowy

Wymagania

·      umiejętności organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób

·      rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań

·      zaangażowanie w wykonywaną pracę

·      umiejętność pracy w zespole

·      wykształcenie minimum średnie

·      umiejętności analityczne

·      umiejętność pracy pod presją czasu,

·      dbałość o powierzony sprzęt

·      prawo jazdy kat. B

·      doświadczenie na stanowisku Logistyka/Dyspozytora będzie dodatkowym atutem

Abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w dokumencie CV dla celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które aplikujesz, proszę wstawić następującą klauzulę w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne aczkolwiek ich nie podanie uniemożliwi nam przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych”.

Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez mToilet również w celu PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACJI, proszę wstawić następującą klauzulę w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych:

W przypadku negatywnego rozpatrzenia mojej kandydatury wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez mToilet Spółka Sp. z o. o. w celu ponownego rozpatrzenia m

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 911034629