2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Włocławek
Dodane 13 maja 2024

Logistyczka/Logistyk, obsługa automatów vendingowych

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi dystrybucji środków higienicznych oraz środków ochrony osobistej z automatów sprzedażowych z dedykowanym asortymentem odpowiadającym aktualnym potrzebom.

Opis stanowiska :

Praca dodatkowa: uzupełnianie automatu w pomieszczeniu higieniczno-sanitarnych. Lokalizacja: Włocławek

Opis pracy:

Szukamy osoby dokładnej, odpowiedzialnej i zaradnej, która nie boi się również prostych czynności technicznych, w wypadku gdyby w automacie trzeba było coś odblokować lub przykręcić śrubkę. Praca lekka, dowolne godziny pracy, ok. 2 godzin w miesiącu.

 Do obowiązków należy przygotowanie produktów w domu, uzupełnienie 1 automatu znajdującego się w pomieszczeniu higieniczno-sanitarnym. Wizyty doładowujące odbywają się dwa razy w miesiącu, w każdej lokalizacji raz w tygodniu. Do zadań należy również wypełnienie raportu przy pomocy aplikacji. Produkty na zapas są przechowywane w domu pracownika Samochód nie jest konieczny, ale pewnie ułatwi logistycznie przenoszenie produktów. Niemniej są one lekkie, więc można je przenieść w torbie. Doświadczenie nie jest wymagane. Rozpoczęcie pracy poprzedza wstępne szkolenie.

Nasza oferta:

  • ilość doładowań w miesiącu: 2 razy,

  • łączna ilość godzin w miesiącu: 2h,

  • Umowa zlecenie,

  • Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto/h,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Szansa na rozwój współpracy o kolejne lokalizacje.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej: www.helpomat.pl. Proszę w wiadomości napisać kilka słów o sobie, o swojej dostępności, przydatnych doświadczeniach lub cechach. Mile widziane CV.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 917943832