2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Solutions Recruitment B.V.
Dodane 25 kwietnia 2024

LIDL - pracownik magazynu | €14,34 – €23,66 | DUŻO GODZIN |

Wynagrodzenie

18 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

*** Do aplikacji musi być dołączone aktualne CV ***

PRACA NIE DLA PAR I GRUP, TYLKO POJEDYŃCZE OSOBY.

Zatrudnimy:

  • Komisjonerów

  • Pracowników magazynowych

  • Pracowników działu zwrotów

Miejsce pracy: Heerenveen, Oosterhout, Waddinxveen, Zwaag, Almere, Weert, Tiel

Ilość miejsc pracy: 50

Gwarantowane 40h pracy tygodniowo !

Order-picker jest to pracownik magazynu, który zajmuje się przygotowywaniem zamówień dla poszczególnych klientów. Do jego zadań należy szukanie określonych towarów i przygotowywanie ich do wysyłki. W celu odnalezienia konkretnego produktu korzysta ze skanera, list lub systemu głosowego pick by voice. Praca odbywa się w magazynach sieci sklepów LIDL w 5 możliwych działach.

Tygodniowe wynagrodzenie " na rękę " po odjęciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia wynosi 500 € - 700€ w zależności od działu na którym pracuje pracownik i godzin pracy w których pracuje *

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie zamówień

  • Weryfikowanie oraz sprawdzenie ich zawartości

  • Pakowanie towaru

  • Przygotowanie go do dalszej wysyłki

  • Kontrola jakości (po przepakowaniu zamówienia lub na końcu kompletowania towarów)

  • Obsługa zwrotów

Godziny pracy:

  • 06:00 – 18:00

Dział AGF – praca w godzinach popołudniowych od 15:00 – …

Wynagrodzenie:

  • 13,27 €/h brutto +ADV = 14,34€

Dodatki zmianowe (stawki b/h):

Poniedziałek - piątek:

  • 06:00 – 20:00 0%

  • 20:00 - 22:00 125% = 17,92€

  • 22:00 - 00:00 150% = 21,51€

  • 00:00 - 06:00 150% = 21,51€

Sobota:

  • 06:00 - 18:00 130% = 18,64€

  • 18:00 - 00:00 150% = 21,51€

Niedziela:

  • 00:00 - 24:00 150% = 21,51€

Dodatki za warunki pracy:

  • ADV DC 8,10%

  • Dział z temperaturami ujemnymi 8% do stawki

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87% –  € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2425.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • cotygodniowe wypłaty w piątek!

  • kontrakt holenderski

  • 10,00 € tygodniowo dla kierowcy samochodu służbowego

  • nadgodziny 125% -150%- 200%

  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

  • brak

https: //solutionsrecruitment.eu/oferta/order-pickerlidl/

Zakwaterowanie i ubezpieczenie i dojazd do firmy organizuje pracodawca !!!

Praca jest stała i stabilna, szukamy pracowników długoterminowych.

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 846215257