2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Jaworowa
Dodane 02 maja 2024

Lider zmiany w cateringu lotniczym

Wynagrodzenie

6 000 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma Cateringowa działająca w branży lotniczej, poszukuje osób na stanowisko Lidera zmiany:

Lider Zmiany to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem operacyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem pakowania, przygotowania załadunków, kontrola i zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami, organizacja pracy i zarządzanie podległym zespołem pracowników, doskonalenie środowiska pracy pod kątem efektywności i bezpieczeństwa.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynowanie prac podległego personelu (6-12 operatorów na zmianę, 2-12 kierowców)

  • Ścisły nadzór i kontrola realizacji procesów przygotowania załadunków w zakresie terminowości, wydajności, jakości i efektywności.

  • Bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych i pracowniczych

  • Raportowanie i analizy zgodności z obowiązującymi procedurami.

  • Odpowiedzialność za przyjmowanie towaru, identyfikację i weryfikację zgodności z dokumentacją dostaw w tym weryfikację dokumentacji dotyczącej przyjęcia materiału

  • Odpowiedzialność za realizację zamówień klienta w określonych ilościach, terminach i asortymencie

Nasze wymagania:

  • Niekaralność

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym 2/2 także w weekendy oraz święta)

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Książeczka sanepidu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy Kat. B

To oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczna

  • Pracę w ciekawej, rozwijającej się branży

  • Możliwość rozwoju

  • Pakiet niezbędnych szkoleń

  • Dofinasowanie do pakietu sportowego

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jaworowa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jaworowa
ID: 914364081