2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Grodzisk Mazowiecki
Andżelika Falkiewicz
Dodane 17 czerwca 2024

Lider Zmiany Utrzymania Ruchu - Grodzisk, szybka rekrutacja

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku liderskim?

Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 4-brygadowym?

Mamy idealną pracę dla Ciebie na stanowisku Lidera Zmiany Utrzymania Ruchu!

Aplikuj online teraz. Masz pytania zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonię i opowiem Ci o szczegółach oferty.

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Owoce

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress code’u

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Program rekomendacji pracowników

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Pikniki rodzinne

zadania

  • Wsparcie przy bieżącej naprawie maszyn i urządzeń

  • Analiza i eliminowanie przyczyn awarii

  • Udział w planowaniu i przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

  • Współudział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń

  • Zarządzenie podległym zespołem

oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne min. średnie – mechatronik, elektrotechnika, elektromechanika bądź pokrewne

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku

  • Znajomość budowy i działania maszyn, szczególnie układów sterowania: pneumatycznego i elektronicznego

  • Umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych, schematów: elektrycznych, pneumatycznych

  • Uprawnienia SEP do 1KV

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, programowania i obsługi sterowników PLC

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 921239885