2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gniezno
Dodane 08 maja 2024

Lider Zmiany/ Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Firma Tex Year Europe Sp.z o.o. w Gnieźnie, producent klejów termotopliwych poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko Lider Zmiany.

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem operatorów linii produkcyjnej zgodnie z kodeksem pracy, zasadami BHP oraz wewnętrznymi regulacjami

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, w razie potrzeby ich czyszczenie i konserwacja

  • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów

  • Pilnowanie ładu i porządku z uwzględnieniem zabezpieczenia wyrobów gotowych i surowców zgodnie z 5S oraz wymaganiami systemu zarządzania jakością ISO

  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych

  • Wykonywanie prostych prac magazynowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na tożsamym bądź pokrewnym stanowisku- minimum 2 lata

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zdolności przywódcze

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do pracy, zaangażowanie, sumienność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Pomoc ze strony współpracowników

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Benefity pozapłacowe (lunch, ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym oraz karta Multisport)

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcam do przesyłania swoich CV przez formularz Olx.pl

Informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 906230361